Červen 2018

Chromkovy prázdninové orgie

23. června 2018 v 19:33 | Monsignor
Sieg Heil, soudruzi!
Jak jste již zajisté zaegistrovali, blíží se konec školního roku, což pro mnoho z nás také znamená začátek letních prázdnin. Už jsem zde uvedl pár informací o Chromkově oblíbených aktivitách jako honu na negry, flambování židáků či prošpikovávání cikánů, ale to vše je pouho pouhá třešnička na dortu oproti tomu co Onanas provádí, když přijdou letní prázdiny.
Obvykle to začíná ihned 1. července. Vůdce si zabalí ty nejdůležitějsí věci a pomůcky jako třeba kapesní plamenomet, kuši, mačetu a například také samopal MP 40 a vyráží do příměstských gett po celé republice. Je to něco jako tour nějaké kapely, jen s tím rozdílem, že se zbavuje škůdců a přispívá společnosti. A navíc tu rozhodně nenarazíte na žádnou teplou pubertální kapelu, o tu by se totiž vůdce také postaral.
Toto své "turné" většinou končí závěrečným honem na všechny podřadné rasy, včetně pražáků, jak jinak než v samotné Praze. Prahu totiž nenávidí, protože je to hnusné a teplé místo. Když se nasytí vším tím dobře vykonaným násilím, odebere se na odpočinek do Berlína, aby zde uctil památku svého jediného a největšího vzoru- Semira Gerkhana. V dnešní době už to v Německu ( a obzvlášť v Berlíně) není jako to bývalo. Všude samí uprchlíci a muslimáci. Naštěstí je tu Onanas, který si to všechno vezme na starost a udělá to, co se všichni vyměklí Němci bojí udělat- stáhne jednoho čmouda po druhém z té odporné hnědé kůže a vymočí se jim na pomalu chladnoucí odhalenou svalovou soustavu. Dělá to i přes to, že se od veřejnosti nedočká vděku.
Prázdniny jsou v půlce a Chromek se vrací zpět do Čech, aby potěšil všechny své přátele tím, že jim znásilní jejich matky, sestry a případně babičky. Je to od něj šlechetná oběť, protože nám se to dělat nechce.
Každý večer pak chodí na všechny ty městské a vesnicé akce jako jsou koncerty, plesy, rodinné oslavy a všechny tyto akce, které tak zbožňuje. Když se pak vrací domů nad ránem aby si smyl všechnu krev z oděvu a obličeje, nepohrdne lahví Plzeňského piva.
Takže takhle nějak náš vůdce tráví letní prázdniny. Tolik významných a šlechetných činů, které stačí zvládnout jen za pouhé dva měsíce. Je to vskutku kuřbyhodný vůdce.
Tímto se s vámi loučím a pamatujte: Nestřílejte černé lidi dokud ještě mohou sloužit.

Copyright© by Monsignor