Leden 2018

Jak šel Zeit

18. ledna 2018 v 19:13 | Monsignor
Zdar a sílu soudruzi!
Je to již nějaký pátek od posledního článku o našem veleführerovi Onanasovi. Dlouhé čekání má však svůj důvod.
Stalo se to v loni v květnu. Šel jsem jako obvykle po chodbě ve škole a drandil si Františka, když tu náhle jsem z naší třídy uslyšel pekelný rachot. Rozběhl jsem se tedy ihned ke dvěřím od třídy, přičemž jsem pochopitelně zapálil pár romských šmejdů, až jsem se konečně octl na prahu toho nového pekla. Nemohl jsem uvěřit vlasnímu moudí- Onanas se octl v obklíčení pěti židovských Flüchtingů, kteří ho zastršovali beztak ukradnutými propiskami značky Centropen.
Tu ránu bezpochyby způsobil Onanas, když se těch židovských floutků lekl tak, až si nasral do Schriftsätzeů a následně jeho hovno dopadlo na zem jako kovadlina. Opravdu má lejna ze železa, proto se mu někdy přezdívá Eisenführer. Každopádně jsem přiskočil na pomoc a společně s vůdcem jsme tu Juden sebranku přeprali a při spěšném úprku pomocí vůdcova análního jatpacku jsme je kapku přismahli. No dobrá, deset minut jsme je tam pražili jako Zdeněk Pohlreich smaží Schnitzely. Avšak došlo nám, že takovéto radikální, leč nutné, řešení by se nemuselo veřejnosti zamlouvat, tudíž jsme se s Onanasem odebrali do jeho podezmní chýše, kde jsme až do nedávna přežívali.
Jedli jsme pouze své výkaly a pili vlastní moč. Nic lepšího než Führerova hovénka jsem v životě nepozřel. Když jsme předevčírem konečně vylezli na povrch čekalo nás nemilé překvapení. Nejen že ti žídé nikoho nezajímali (což dokazuje Adolfovu nevinnost) ale dokonce na naše místo ve třídě přibrali dva romáky z Mostu.
Myslím, že je ještě potřeba zodpovědět jednu velkou otázku, jednu černou otázku.

Tímto Vás tu opět vítám a pamatujte na vůdcova slova: "Begrabe diese Romanzen."

Copyright© by Monsignor