Leden 2017

Kdo je Chromek?

5. ledna 2017 v 11:08 | Monsignor
To je vskutku záludná otázka. Není jednoduché ho popsat pár slovy. Je zkrátka nadřazený. Necítí typické potřeby dělat činnosti jako jeho vrstevníci. I když svým vzhledem připomíná homo sapiens sapiens, zařadil bych ho spíše do zatím neexistujícího druhu, který značně převyšuje schopnosti a vlastnosti dosud existujících a zmapovaných druhů hominidů.

Narodil se 1.8.2001 v 8:30 hodin v Ústí nad Orlicí. Tento den se nám navždy vryje do paměti jako den, kdy se zrodil náš nový vládce a spasitel našeho druhu. Mezi jeho zájmy patří čtení naučných knih a fantasy. Dále pak scauting,ve kterém si podmanil nejednoho svého dětského učence.

Jeho inteligenční kvocient se div nedotýká nebes.
Kdybych měl popsat jeho pohlavní vybavenost napadá mě jen jediné- obdařený. Na tom ale stejně nezáleží neboť kromě pravidelného vyměšování a občasné dravé masturbace svůj úd nevyužije. To ale neznamená, že nedokáže něžné pohlaví uspokojit- například umí uspokojivě přivodit orgasmus, a to jen zapomoci mysli a svého šarmatního pohledu, který je inspirovaný pohledem slavného fylozofa a lva salónů JPýho zvaného též Panoš.
Pokud tedy někdy narazíte na "lorda" Chromka zbývá vám jediné- pokud nechcete být zotročeni či uškrceni, pokloňte se a doufejte, že Ondřej bude milosrdný.

A proč že by se zrovna on měl stát vládcem Země? Snad vám odpoví následující báseň:
"Óda na Chromka"
To on je stělesněním míru i pohromy
To on nemá v hlavě přeludy
To on má fakt obří péro
To on je konkurent toho tvého
To on pouhým fouknutím skácí stromek
To on je náš vladař šlechetný Chromek

Copyright© by Monsignor